ספקית ממליצה על קליניקה פלוס+

בכל אתר שתבקרו, תוכלו למצוא לשונית שנקראת 'לקוחות ממליצים'. אני מבקשת לייסד היום לשונית חדשה שתיקרא: 'ספקים ממליצים'.

קליניקה פלוס+ מותג ותתי מותגים שמייצרים משפחה ממותגת

היום אני רוצה להמליץ לכם על לקוחותי קליניקה פלוס+.

קליניקה פלוס+  היא מרכז לרפואה מותאמת למשפחה. זהו בית רופאים שונה בנוף הרפואה המוכר והזמין לנו. קליניקה פלוס+ נותנת פתרון מקצועי, מלא ומשולב, שמותאם באופן אישי לכל משפחה ומשפחה, שיש לה בעיה המשפיעה על המטופל וכן על כל משפחתו, ומתאימה במיוחד למשפחות שלא מצאו פתרון מספק במערכת הרפואית הקיימת. בקליניקה מציעים מענה לבעיות אסטמה, השמנת ילדים ונוער, הפרעות קשב, ואורטופדיה.

ד"ר מיכל חמו לוטם

הכל התחיל לפני כחצי שנה, אז השתתפתי באחת מהסדנאות יוצאות הדופן של יונית צוקהבלוגריסטית . פגשתי שם את ד"ר מיכל חמו-לוטם. נשבעת לכם שישבתי קיצרת רוח, ממש על הקצה של הכסא עד שיונית איפשרה לנו לצאת להפסקה, ויכולתי לדבר עם מיכל, כי היה ברור שאשה כזו אני לא פוגשת כל יום, ושאני לא מתכוונת לאפשר לה להתרחק יותר מדי.  😉

נפגשנו לראשונה בקפה 'רביבה וסיליה' לפגישת אחת-על-אחת בה סיפרנו קצת יותר בהרחבה על העיסוקים של כל אחת מאיתנו, ומיכל סיפרה על מיזמים חדשים שבאחד מהם היתה רוצה לשלב עבודה איתי. (כנסו לאתר שלה, ואח"כ גם לבלוג שלה. תאמינו לי, לא פגשתם אישה כזו, כמה יוזמה, כמה עשייה, משמעותית, חיובית וכמה מנהיגות באשה אחת.)
וכך, מצאתי את עצמי מצטרפת לצוות עבודה יוצא דופן שיזם את קליניקה פלוס+, במטרה לסייע להם לבנות אסטרטגיה וללוות אותם בתהליך המיתוג של הקליניקה. נכנסתי לחדר בו ישבו ד"ר צחי לוטם, דפנה סלוצקאי, אורנה אזולאי ובשמת ליבובסקי. והתקנאתי בצוות הזה. איזו דינמיקה, איזו אווירה, איזו תרבות דיבור, איזה יחד-נֶס (Yachad-Ness), איזו מחוייבות, איזו חברוּת.
הם סיפרו לי על החלום שלהם. ואני התחלתי להצטער שהם לא הקימו את הקליניקה לפני כמה עשרות שנים. בכל זאת יש לי אסתמה מגיל 15 בתוספת עוד כמה מתנות שכאלו…

כשאני עובדת עם לקוחות שלי על פילוח שוק, פעמים רבות אני מנסה להגיע אל הפילוח הנכון לא דרך זיהוי הפלח באוכלוסייה שיש לו כסף, לא דרך איתור הפלח באוכלוסייה שנמצא קרוב גיאוגרפית, אלא דרך איפיון לקוח אחד שכבר קיים ופעיל בעסק, ושאותו בעל העסק (הלקוח שלי) היה רוצה לשכפל. אבל ממש. לשבֶּט.

למזלי הטוב, מאז שאני עצמאית יש לי כמה וכמה לקוחות שאותם הייתי מוכנה לשבט, לשכפל ולהכפיל משנה לשנה. וחד משמעית ד"ר מיכל חמו –לוטם ביחד עם הצוות שלה, היא אחת מהם.

למה?

 • כי היא וכל האנשים שעובדים איתה חכמים.
 • כי היה לי מעניין ומאתגר איתם
 • כי הם צוחקים המון במהלך העבודה
 • כי הם באו לעבוד באמת, לא מפחדים מקשיים. מדברים בצורה גלויה ופתוחה.
 • כי הם גמישים, פתוחים ללמוד, ומקשיבים באמת.
 • כי הם ניהלו את פרוייקט ההקמה עם לוחות זמנים ותקציב כל-כך ברורים, שלא היתה ברירה אלא לשמור על קצב עבודה גבוה, והמומנטום של התהליך האסטרטגי הוא כל כך חשוב להצלחת תהליך המיתוג כולו!
 • כי בסוף הפגישות תמיד בא לי להישאר שם עוד.
 • כי בסוף תהליך העבודה רציתי שהם פשוט יהפכו להיות חלק מהחברים שלי
 • כי אני מאמינה בלב שלם בחזון שלהם.
 • כי הם יודעים כל כך יפה לומר תודה ולפרגן מכל הלב. וזה כל כך לא מובן מאליו.

 

אז מה אני אומרת?

ראשית, תודה על האמון שנתתם לי. על ההקשבה. על הפתיחות. על הכנות והמוכנות האמיתית לקבל את מה שאני אומרת גם כשזה לא התיישב בדיוק עם מה שחשבתם, תכננתם, כתבתם, הכנתם מבעוד מועד.

תודה על הפרגון הנדיב  (כאן ביו-טיוב:   http://youtu.be/ExmfWZtp4oU    וכאן באתרכם:  http://bit.ly/ClinicPlus    וכאן בפייסבוק:  http://on.fb.me/1z8bC5c  )!

 

ולכל מי שהגיע עד כאן, וגר באזור השרון, ודואג למישהו בסביבתו הקרובה שחי חיים פחות איכותיים בגלל אסתמה, השמנת ילדים ובני נוער, או הפרעת קשב, תדעו שיש למי לפנות. בתור התחלה רק תרימו טלפון להתרשמות, או לייעוץ ראשוני. אני בטוחה שתבינו לבד שזה המקום היחיד שיכול להביא באמת פתרון עמוק ומקיף למי שסובל ולמשפחתו.

מיכל, צחי, דפנה, אורנה, בושמת – באהבה גדולה ♡.

 

סטודיו T - פיתוח שפה גרפית, ניירת, כרטיסי ביקור, אתר סלולרי ועוד עבור קליניקה פלוס+

ואם כבר בפירגונים עסקינן, אז עוד מילה טובה לסיום.

תודה גדולה לקולגות שעובדים איתי בשיתוף פעולה מקסים. שכייף להמליץ עליהם כי הלקוחות שלי מרוצים!
למקדם האתרים האחד והיחיד – רונן ויינשטוק, שעוזר להפיץ את הבשורה לכל מי שצריך מזור ומרפא.
לקופירייטר, שהוא איש אסטרטגיה משובח ומנוסה בפני עצמו – ערן רותם שעזר כל כך הרבה ב-Naming ובעצם בכל אתגר בדרך למיתוג.
למעצבת הגרפית הבעלים של סטודיו T – תמר שפי שעשתה את כל היופי הזה כאן למעלה.
כולם מעורבים בהצלחה בהוצאה לאור של המותג החדש והמרגש הזה 'קליניקה פלוס+'. שאפו לכם!

This entry was posted in בלוג, המלצות and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.