ייעוץ שיווקי – איך זה יכול לעזור לך?

.

מיכל שרגיל בן סירה - ייעוץ שיווקי, מיתוג, ייעוץ אסטרטגי

מיכל שרגיל בן סירה – מלווה עסקים בייעוץ אסטרטגי, ייעוץ שיווקי, תהליכי מיתוג, הנחיית סדנאות  והרצאות

שיווק? כל אחד יכול !

אני אשת שיווק מקצוענית בתחום מוצרי הצריכה, עם התמחות רבת שנים בתחום בתי הקפה בישראל. וככזו אני מסייעת לעסקים קטנים ובינוניים אשר אין להם מנהל שיווק. אני מספקת להם ייעוץ אסטרטגי, עסקי  ו ייעוץ שיווקי  ובכך מסייעת לחברות בהן אין ידע בשיווק, ואין עובד שאחראי על שיווק העסק. יחד אנו מגדירים את האסטרטגיה ולאחר מכן בונים את תכנית השיווק, פעילויות השיווק, ומוציאים אותן אל הפועל.
זה מתאים למנכ"לים וסמנכ"לים בחברות, אבל זה מתאים אפילו יותר לבעלי עסק עצמאי, שמרגישים אבודים בתחום השיווק, אך מבינים שהם חייבים לשווק את העסק. One Man Biz (אנשים שעושים הכל בעסק שלהם, שהעסק זה השואו שלהם) זו ההתמחות שלי. ואני מובילה קבוצת נטוורקינג עסקי של בעלי עסקים עצמאיים.

..

תהליכי חדשנות ותובנות צרכנים

אני חדשנית ומחדשת. אני מנחה תהליכי חדשנות ותובנות צרכנים בארגונים גדולים להם מותגים גדולים, המבקשים להשיק חדשנות מוצרית או חדשנות בשפה התקשורתית בהתבסס על חיבור חזק לצרכנים ולתובנות העולות מהם. הייחוד הוא בתהליך בו צוות העובדים המעורב פוגש צרכנים ומראיין אותם באופן חווייתי, מעורר השראה, מלמד וכמובן מאד מחובר ליעדים, למטרות ולהצלחה. אני עושה זאת משנת 2007 לאחר שרכשתי את בסיס הידע בחברת הייעוץ הפרטית הגדולה בעולם, והתאמתי והרחבתי לאחר הטמעה ויישום בארץ.

הנחיית סדנת תובנות צרכנים - מיכל שרגיל בן סירה i like shivuk
הנחיית סדנת תובנות צרכנים בתחום של חטיפים מתוקים לבני נוער – מיכל שרגיל בן סירה i like shivuk

בתמונה: שתיים ממשתתפות הסדנה>> הנה, קיראו כאן (בראש עמוד 5) מה עשו ב'עלית' כדי להצליח בשוק, ועל הדרך גם לקטוף את המקום הראשון בתחרות האפי 2011. מה אם לא תהליך של מחקר וסדנת תובנות צרכנים בהנחייתי?!

 

הרצאות

מיכל שרגיל בן סירה - הרצאה בנושא מיתוג ושיווק של מוצרי צריכה
מיכל שרגיל בן סירה – הרצאה בנושא מיתוג ושיווק של מוצרי צריכה בפני הסטודנטים של מכללת אריאל

אני מרצה נלהבת ומלהיבה, המחברת בין התיאוריה למעשה דרך Case Studies ודוגמאות מדליקות מן העולם. הרצאות מעוררות השראה, מחד. או פרקטיות, פרגמטיות וממוקדות מאידך. הכל תלוי בקהל ובנושא. 

אני מציעה לך להתקשר. עכשיו.   

נקבע פגישה על כוס קפה, ואראה לך איך אני מפנה לטובתך את הידע של החברות הגדולות בארץ ובעולם ואת הניסיון והיצירתיות שלי לקידום העסק שלך.

מיכל – 054-8134818

‪Google+‬‏

Comments are closed.